Teatr tańca orientalnego, jakiego bielska scena jeszcze nie widziała!


HIKAYA...

czyli opowieść... Opowieść o narodzinach i śmierci, o sukcesie i porażce, o miłości i strachu. Opowieść o człowieku od narodzin do śmierci pisana tańcem orientalnym.

Zapraszam Cię serdecznie do magicznego świata tańca, gdzie uniwersalnym językiem stają się ruchy ciała, a niewypowiedziane słowa zmieniają się w ruchome obrazy. Wraz ze swoją grupą choreograficzną przygotowałam dla Ciebie unikatowe show, jakiego bielska scena jeszcze nie widziała. Muzyka, taniec, animacje, narracja - wszystko po to, aby nasza opowieść poruszyła wszystkie warstwy Twojego człowieczeństwa.

DOCHÓD Z SHOW ZOSTANIE PRZEKAZANY NA WSPARCIE BIELSKIEJ FUNDACJI "Mysikrólik", zajmującej się ratowaniem i rehabilitacją dzikich zwierząt.
Więcej o fundacji na www.mysikrolik.org

START: 5 czerwca 2022 godz. 17:00
MIEJSCE: Aula Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja
Bielsko-Biała, ul. Modrzewskiego 12
BILETY: 30 zł, w dniu show 40 zł, dzieci do lat 12 wstęp za darmo
MIEJSCA SĄ NUMEROWANE. Im szybciej dokonasz rezerwacji, tym większa szansa na dobre miejsce :)
Zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj!

UWAGA!
1. Zwróć uwagę na prawidłowo wypełnione pole z adresem e-mail w formularzu poniżej. Na ten adres otrzymasz dane niezbędne do przelewu za bilety.
2. Rezerwacja miejsca dokonywana jest na 48h (2 dni robocze) od otrzymania maila zwrotnego z danymi do przelewu. W tym czasie czekam na zaksięgowanie się Twojego przelewu na koncie. Jeśli przelew nie pojawi się na koncie, rezerwacja miejsca przepada.
3. Miejsca z żółtą kropką, to miejsca zarezerwowane na 48 h. Miejsca z czerwoną kropką to miejsca z potwierdzoną (opłaconą) rezerwacją.
4. Miejsca rezerwowane są w kolejności zgodnej z wysłanymi formularzami. Może zdarzyć się tak, że wybrane przez Ciebie miejsce jest już zarezerwowane, ale jeszcze nie zdążyło zostać oznaczone. W takim wypadku skontaktuję się z Tobą, aby wybrać inne dogodne dla Ciebie miejsce :)

    Na show zapraszają