Pokaz tańca orientalnego dla Twoich gości

Wyobraź sobie...


...subtelną orientalną muzykę, która sączy się z głośników niczym magiczne zaklęcie. Nagle Twoje oczy dostrzegają delikatne błyski kolorowych kamieni. Wzrok przykuwają zmysłowo podkreślone oczy tancerki, ale tylko na chwilę... Teraz wkracza do akcji jej ciało, które idealnie odwzorowuje dźwięki utworu, będąc uosobieniem harmonii człowieka z muzyką. Dosłownie wszyscy wpatrują się w taniec, próbując nie uronić ani sekundy. Delikatność i kobiecość, energia i siła - to nieustająca magia tańca brzucha.

Wyjątkowa muzyka, bogato zdobione kolorowe stroje, widowiskowe rekwizyty oraz perfekcyjnie dopracowane choreografie to mix doskonały. Dzięki niemu pokaz tańca brzucha na długo pozostaje w pamięci każdego widza. Doświadczenie pozwala mi na tworzenie pokazów, które przypadają do gustu zarówno tym najmłodszym, jak i najstarszym gościom.

To sztuka idealna i na kameralne imprezy rodzinne i na wielkie przyjęcia. I mówię to z ręką na sercu, mając już okazję tańczyć na wielkich salach teatralnych z kilkuset widzami, jak i na trawie w przydomowym ogrodzie dla kilku osób.


 

Jak wygląda program?

Program pokazu zawsze dostosowywany jest do Twoich potrzeb. Możesz wybierać spośród różnego rodzaju stylów tańca brzucha, z których każdy przedstawiany jest w innym, bogato zdobionym stroju i do innej, charakterystycznej muzyki. Jedno wejście w zależności od Twoich potrzeb może trwać od około 3 - 7 min. Ilość wejść ustalam z Tobą indywidualnie. Jeśli nie masz pomysłu na program pokazu, oczywiście służę pomocą.

Co dokładnie możesz wybrać?


Cały program może składać się m.in. z następujących elementów: - klasyczny egipski taniec orientalny - elegancki, ze zmienną dynamiką, prezentujący różnorodne emocje oraz wachlarz technicznych umiejętności tancerki,
- dynamiczne drum solo - jeden z najbardziej efektownych stylów, tancerka tańczy w rytm samych bębnów, podważając to, co wiesz o możliwościach ludzkiego ciała,
- taniec z fan veils - romantyczny taniec z wachlarzami z długim jedwabnym ogonem, niezwykle subtelny i elegancki,
- taniec ze skrzydłami Izis - zmysłowy i majestatyczny taniec z błyszczącymi skrzydłami, przywodzący na myśl starożytną boginię Izydę,
- saidi czyli taniec z assayą - folklorystyczny, kokieteryjny taniec z ozdobną bambusową laseczką rodem z Górnego Egiptu,
- shamadan - intrygujący taniec ze świecznikiem na głowie, często tańczony na arabskich weselnych procesjach,
- khaleegy - subtelny taniec z efektowną pracą włosami, folklor Zatoki Perskiej obowiązkowy na każdym weselu bogatych szejków,
- tango oriental - ognista i niezwykle zmysłowa fuzja tańca orientalnego i tanga.

Po każdym wejściu następuje zmiana kostiumu, która trwa nie więcej niż 2-3 minuty. Wejścia mogę wykonać jedno po drugim lub z przerwami.

MASZ SPECJALNE ŻYCZENIE?

Nie wahaj się i zapytaj! Jeśli marzy Ci się pokaz tańca brzucha w niestandardowym klimacie, po prostu zapytaj o to, czy jest to możliwe do zrealizowania. Wspólnie opracujemy Twój wymarzony program pokazu.

Ty też możesz spróbować swoich sił!

Do każdego pokazu możesz zamówić GRATIS animację dla gości czyli zabawę z około 15-minutową lekcją tańca brzucha - doskonały sposób na to, aby rozkręcić imprezę.


Opinie klientów o pokazachPrzyjacielska, ciepła osoba. Świetna instruktorka, profesjonalna nauczycielka tańca brzucha, a przede wszystkim znakomita i utalentowana tancerka. Potrafi swoim wdziękiem wszystkich zachwycić podczas pokazów tanecznych. Bezproblemowa i pomocna dla drugiego człowieka. Jej taneczna pasja i żywioł to atuty prawdziwej artystki. Chęć poznawania i odkrywania innych kultur wyraża poprzez taniec oraz zapraszanie do współpracy różnych muzyków, tancerzy oraz ludzi sztuki. Zachwycająca, a przy tym bardzo skromna. Pełna energii i uśmiechu każdego dnia.


Aneta Okupska-Pońc, Africae Deserta Project - Stowarzyszenie Współpracy Polsko - Marokańskiej


Zamówiony pokaz okazał się niezwykłą atrakcją dla naszych sylwestrowych gości. Wszyscy świetnie się bawili i byli pod wielkim wrażeniem umiejętności tancerki. Całość współpracy przebiegała na wysokim poziomie. Polecamy pokazy tańca brzucha w wykonaniu Tahiry, ponieważ wyróżniają się profesjonalizmem, elegancją i na długo zapadają w pamięć.


Danuta Kocyan, Mazowsze Medi SPA

Odkryjmy wspólnie magię tańca orientalnego

Zapytaj o ofertę