Zajęcia tańca brzucha w Twoim mieście

NOWY GRAFIK 2023/2024
Bielsko-Biała

WTOREK


.
.
.


17:15 - 18:45 (90 min)
Taniec brzucha gr. zaawansowana


19:00 - 21:00 (120 min)
Taniec brzucha gr. pokazowa
GRUPA ZAMKNIĘTAŚRODA


17:00 - 18:15 (75 min)
Taniec brzucha od podstaw
START 07.02.2024


18:30 - 19:45 (75 min)
Taniec brzucha gr. średniozaawansowana


20:00 - 21:15 (75 min)
Taniec brzucha od podstaw
BRAK MIEJSC!Zapisz się na zajęcia
JUŻ TERAZ

  Po wysłaniu wiadomości otrzymasz odpowiedź na maila w ciągu 48 h. Nie zapomnij sprawdzać folderów spam/oferty/newslettery/promocje, gdyby wiadomość ode mnie nie pojawiła się w głównej skrzynce odbiorczej.
   

  Uwolnij swoją kobiecość

  TANIEC BRZUCHA


  O tańcu brzucha można śmiało powiedzieć, że jest jednym z najbardziej kobiecych tańców świata. Wbrew obiegowej opinii nigdy nie służył do sprawiania uciechy mężczyznom. Taniec egipski jest tańcem socjalnym. Jest tańczony przy okazji różnych codziennych uroczystości przez dzieci oraz dorosłych. Choć rdzenni mieszkańcy krajów arabskich skupiają się na jego aspekcie kulturowym, my ze swojej zachodniej perspektywy możemy mówić również o całym szeregu innych zalet.


  Taniec orientalny ma zbawienny wpływ na samoakceptację. Pozwala na nowo odkryć w sobie kobiecość, uczy poruszania się z gracją i niesamowicie rozwija świadomość własnego ciała. Daje Ci szansę na odkrycie w sobie nowych możliwości i skutecznie wypowiada walkę wszelkim kompleksom. Jeśli tylko na to pozwolisz, będzie rozwijał się i zmieniał wraz z Tobą. Taniec brzucha stanie się dla Ciebie wielobarwną podróżą w głąb własnego ciała i umysłu. Jest to styl tańca dla każdego bez względu na rodzaj sylwetki czy wiek.


  Taniec orientalny może także wspomagać wiele układów Twojego organizmu. Może łagodzić bóle pleców i wzmacniać układ kostny. Przyczyni się do spowolnienia starzenia się Twojego mózgu. Pomoże Ci wymodelować sylwetkę i zrelaksować całe ciało. To także doskonały sposób na zredukowanie stresu w codziennym życiu. Nie bez znaczenia dla Twojego dobrego samopoczucia są także barwne stroje, orientalna muzyka i dobra energia kobiecego kręgu.


  Technika tego stylu cechuje się izolacją poszczególnych partii ciała, angażując do tańca niemalże każdy jego fragment. Zmienna dynamika ruchów oraz ich łączenie doskonale wpływa na koordynację. Energia tańca skupia się wokół bioder, a nie brzucha jak zwykło się mówić. A dlaczego tak jest? To już ciekawostka, której dowiesz się zajęciach ;)


  Szczegółowy opis
  poszczególnych grup

  1Taniec brzucha od podstaw
  Jest to grupa dla wszystkich tych, którzy nie mają żadnego doświadczenia w tańcu orientalnym. Nauczę Cię od podstaw kroków i figur, które w dalszej części sezonu spróbujemy połączyć w prosty układ taneczny. Poznasz także ciekawostki związane z tańcem brzucha, muzyką i folklorem Egiptu. Wszystkie szczegóły organizacyjne otrzymasz po zapisaniu się na zajęcia.

  BIELSKO-BIAŁA
  MASDAR Studio Rozwoju Kobiecości ul. Wyzwolenia 45
  Środa 17:00 - 18:15 NOWA GRUPA 2024
  Środa 20:00 - 21:15
  2Taniec brzucha gr. średniozaawansowana
  Grupa dedykowana osobom, które mają za sobą minimum 1 rok nauki tańca brzucha. Na zajęciach popracujemy nad doskonaleniem techniki. Nauczę Cię nowych, nieco bardziej skomplikowanych figur i kroków. Wspólnie połączymy je w krótkie kombinacje, pracując nad warsztatem tanecznym. Dowiesz się więcej o rytmach i stylach w tańcu orientalnym.

  BIELSKO-BIAŁA
  MASDAR Studio Rozwoju Kobiecości ul. Wyzwolenia 45
  Środa 18:30 - 19:45
  3Taniec brzucha gr. zaawansowana
  Grupa dedykowana osobom, które mają za sobą minimum 3 lata nauki tańca brzucha. Na zajęciach doskonalimy bardziej skomplikowane elementy techniczne, a także przygotowujemy choreografie, które będą wystawiane w ramach spektaklu będącego częścią tanecznego projektu MAHRAGAN.

  BIELSKO-BIAŁA
  MASDAR Studio Rozwoju Kobiecości ul. Wyzwolenia 45
  Wtorek 17:15 - 18:45
  4Taniec brzucha gr. pokazowa
  Grupa dla zaawansowanych tancerek, które nie boją się wyzwań i chcą pracować nad swoim warsztatem tanecznym, aby regularnie brać udział w pokazach zarówno promocyjnych, jak i komercyjnych. Aby dostać się do grupy musisz przejść casting w formie video. Więcej informacji uzyskasz po dokonaniu zapisu.

  BIELSKO-BIAŁA
  MASDAR Studio Rozwoju Kobiecości ul. Wyzwolenia 45
  Wtorek 19:00 - 21:00

  Cennik

  Zajęcia 75 min

  • 45 zł pojedyncze zajęcia
  • 130 zł karnet na miesiąc

  Zajęcia 90 min

  • 55 zł pojedyncze zajęcia
  • 160 zł karnet na miesiąc

  Grupa pokazowa

  • ...
  • 180 zł za miesiąc

  Lekcje prywatne

  • 110 zł / 60 min poziom podstawowy
  • 165 zł / 60 min poziom średniozaawansowany i wyżej

  Opinie kursantek  Tahira to znakomita tancerka, od której można wiele się nauczyć. Dokładnie wyjaśnia jak wykonać poszczególne ruchy. Na zajęciach jest zawsze świetna atmosfera. Można oderwać się od codzienności i odnaleźć swoją kobiecą naturę. Lekcje tańca z Tahirą mogę polecić każdej kobiecie, która pragnie nauczyć się tego zmysłowego tańca.


  Ewelina


  A jeśli chodzi o zajęcia z tańca orientalnego u Tahiry... Poszłam z ciekawością, ale i z wielkimi obawami... Okazało się, że niepotrzebnie. Tahira jest ciepłą, pełną poczucia humoru osobą, a jednocześnie wysokiej klasy i pełną pasji instruktorką. Mogę śmiało powiedzieć, że po każdej lekcji każda z nas czuje się jak księżniczka z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy.


  Ewa


  Otarłam się o wiele form tańca, ale to właśnie taniec orientalny zatrzymał mnie na dłużej. Trenuję z Tahirą od kilku lat i Belly dance wpisał się w mój grafik na stałe. Pozytywna masakra ciała w słonecznych rytmach - czego chcieć więcej? :) Charyzma Tahiry i prowadzenie zajęć dają mi ogromną frajdę i satysfakcję z każdego wyizolowanego shimmy w rytmie :D A to nie jest proste :D Szczerze polecam!


  Gosia


  Zajęcia prowadzone kreatywnie, super atmosfera


  Patrycja