Twoja wakacyjna przygoda z tańcem orientalnym
Lipiec / Sierpień 2024

Taniec brzucha? Czy to dla mnie?

 • Czy chcesz podnieść swoją samoocenę?
 • Czy chcesz poczuć się bardziej kobieco?
 • Czy chcesz poprawić swoją sylwetkę?
 • Czy chcesz złagodzić bóle pleców?
 • Czy chcesz zredukować poziom stresu w swoim życiu?
 • Czy chcesz wzmocnić swój układ kostny?
 • Czy chcesz spowolnić starzenie się swojego mózgu?
 • Jeżeli odpowiedziałaś choć 2 razy TAK i chcesz nauczyć się czegoś zupełnie innego niż zwykle, to możesz uznać, że wakacyjny kurs tańca brzucha jest po prostu dla Ciebie stworzony! Pozytywne aspekty regularnego ćwiczenia tańca brzucha są jeszcze liczniejsze. Jednak zamiast czytać przydługie opisy, po prostu poczuj to na własnej skórze :)

  Dlaczego warto nauczyć się tańca brzucha ze mną?

  Nazywam się Tahira i będzie mi bardzo miło, jeśli zdecydujesz się zacząć swoją przygodę z tańcem brzucha właśnie ze mną. Jestem przekonana, że nabędziesz nie tylko nowe umiejętności, ale odkryjesz również na nowo swoją kobiecość. Chcę, żebyś wiedziała, że jesteś w dobrych rękach. Jestem profesjonalną tancerką, instruktorem i choreografem tańca orientalnego z kilkunastoletnim doświadczeniem pedagogicznym. Należę do grona jednych z najbardziej utytułowanych polskich tancerek brzucha. Medale przywiozłam już między innymi z Niemiec, Holandii, Włoch, Czech, Hiszpanii, Austrii, Ukrainy, Bułgarii, a nawet USA. Taniec orientalny jest esencją mojego życia, którą chcę podzielić się z Tobą zapraszając Cię do mojego tanecznego świata.

  TERMINY SPOTKAŃ

  4 spotkania po 2 h - razem 8 h tańca
  12 lipca (piątek), 18 lipca, 25 lipca oraz 1 sierpnia (czwartki) 2024 w godzinach 18:00 - 20:00
  MASDAR Studio Rozwoju Kobiecości
  Bielsko-Biała, ul. Wyzwolenia 45

  Co czeka Cię na wakacyjnym kursie tańca brzucha

  W ciągu 8 wspólnych godzin tańca nauczysz się podstawowych ruchów w tańcu orientalnym. Ruchy te następnie wykorzystamy do tego, aby zatańczyć całą choreografię, którą będziesz mogła pochwalić się przed najbliższymi lub po prostu tańczyć dla siebie w każdej dowolnej chwili. Nauka będzie odbywała się krok po kroku od całkowitych podstaw, więc bez problemu pojmiesz zarówno zagadnienia techniczne, jak i łączenie opanowanych kroków i figur w całą choreografię. Dodaj do tego doskonałą atmosferę zajęć w kobiecym gronie i będziesz mieć przepis na piękne, taneczne wakacje w rytmach tajemniczego Egiptu :)

  Inwestycja

  Cały wakacyjny kurs (8 h): 240 zł
  Inwestując w całość kursu otrzymujesz godzinę zajęć za 30 zł :)

  UWAGA!

  Ilość miejsc ograniczona! Obowiązkowe zapisy

  • Gwarancją rezerwacji miejsca na wakacyjnym kursie jest wniesienie opłaty za 4 spotkania z góry (240 zł) na dane podane w mailu zwrotnym, który otrzymasz po dokonaniu zapisu.
  • Wniesione opłaty nie podlegają zwrotowi. Wyjątkiem jest odwołanie kursu przez organizatora.
  • Po wcześniejszej konsultacji z organizatorem istnieje możliwość przetransferowania opłaty na inną osobę.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania kursu w przypadku niezebrania się wystarczającej ilości osób.


   

  Uwolnij swoją kobiecość

  TANIEC BRZUCHA


  O tańcu brzucha można śmiało powiedzieć, że jest jednym z najbardziej kobiecych tańców świata. Wbrew obiegowej opinii nigdy nie służył do sprawiania uciechy mężczyznom. Taniec egipski jest tańcem socjalnym. Jest tańczony przy okazji różnych codziennych uroczystości przez dzieci oraz dorosłych. Choć rdzenni mieszkańcy krajów arabskich skupiają się na jego aspekcie kulturowym, my ze swojej zachodniej perspektywy możemy mówić również o całym szeregu innych zalet.


  Taniec orientalny ma zbawienny wpływ na samoakceptację. Pozwala na nowo odkryć w sobie kobiecość, uczy poruszania się z gracją i niesamowicie rozwija świadomość własnego ciała. Daje Ci szansę na odkrycie w sobie nowych możliwości i skutecznie wypowiada walkę wszelkim kompleksom. Jeśli tylko na to pozwolisz, będzie rozwijał się i zmieniał wraz z Tobą. Taniec brzucha stanie się dla Ciebie wielobarwną podróżą w głąb własnego ciała i umysłu. Jest to styl tańca dla każdego bez względu na rodzaj sylwetki czy wiek.


  Taniec orientalny może także wspomagać wiele układów Twojego organizmu. Może łagodzić bóle pleców i wzmacniać układ kostny. Przyczyni się do spowolnienia starzenia się Twojego mózgu. Pomoże Ci wymodelować sylwetkę i zrelaksować całe ciało. To także doskonały sposób na zredukowanie stresu w codziennym życiu. Nie bez znaczenia dla Twojego dobrego samopoczucia są także barwne stroje, orientalna muzyka i dobra energia kobiecego kręgu.


  Technika tego stylu cechuje się izolacją poszczególnych partii ciała, angażując do tańca niemalże każdy jego fragment. Zmienna dynamika ruchów oraz ich łączenie doskonale wpływa na koordynację. Energia tańca skupia się wokół bioder, a nie brzucha jak zwykło się mówić. A dlaczego tak jest? To już ciekawostka, której dowiesz się zajęciach ;)


  Opinie kursantek  Tahira to znakomita tancerka, od której można wiele się nauczyć. Dokładnie wyjaśnia jak wykonać poszczególne ruchy. Na zajęciach jest zawsze świetna atmosfera. Można oderwać się od codzienności i odnaleźć swoją kobiecą naturę. Lekcje tańca z Tahirą mogę polecić każdej kobiecie, która pragnie nauczyć się tego zmysłowego tańca.


  Ewelina


  A jeśli chodzi o zajęcia z tańca orientalnego u Tahiry... Poszłam z ciekawością, ale i z wielkimi obawami... Okazało się, że niepotrzebnie. Tahira jest ciepłą, pełną poczucia humoru osobą, a jednocześnie wysokiej klasy i pełną pasji instruktorką. Mogę śmiało powiedzieć, że po każdej lekcji każda z nas czuje się jak księżniczka z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy.


  Ewa


  Otarłam się o wiele form tańca, ale to właśnie taniec orientalny zatrzymał mnie na dłużej. Trenuję z Tahirą od kilku lat i Belly dance wpisał się w mój grafik na stałe. Pozytywna masakra ciała w słonecznych rytmach - czego chcieć więcej? :) Charyzma Tahiry i prowadzenie zajęć dają mi ogromną frajdę i satysfakcję z każdego wyizolowanego shimmy w rytmie :D A to nie jest proste :D Szczerze polecam!


  Gosia


  Zajęcia prowadzone kreatywnie, super atmosfera


  Patrycja

  Zapisz się na kurs
  JUŻ TERAZ

   Po wysłaniu wiadomości otrzymasz odpowiedź na maila w ciągu 48 h. Nie zapomnij sprawdzać folderów spam/oferty/newslettery/promocje, gdyby wiadomość ode mnie nie pojawiła się w głównej skrzynce odbiorczej.